Events
Webinar Art & Science “Sztuka Apoptozy” (in polish)

Serdecznie zapraszamy na webinar. W dniu 21 kwietnia 2023 roku odbędzie się Sympozjum naukowo-artystyczne, które będzie inaugurowało piąty projekt Art & Science „Sztuka Apoptozy – Art of Apoptosis”.

Celem Sympozjum będzie  przedstawienie tematyki tegorocznego projektu. Współorganizatorami Sympozjum są Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN oraz Fundacja Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych. Partnerem Sympozjum jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne.

Sympozjum będzie odbywać się w formie webinaru on-line, na platformie ZOOM. Sympozjum jest adresowane do zaproszonych do projektu artystów, ale także pracowników, doktorantów i studentów uczelni artystycznych w Polsce. Sympozjum jest także otwarte dla szerokiej publiczności, zainteresowanej współczesną sztuką wizualną. Aby uczestniczyć w Sympozjum należy dokonać bezpłatnej rejestracji.

Ponizej zaproszenie na webinar Zoom.
Kiedy: 21 kwi 2023 10:00 AM - 3:00 PM
Temat: 5th Art & Science "Sztuka Apoptozy - Art of Apoptosis"
Link do rejestracji na webinar:https://zoom.us/webinar/register/WN_8I8dbn--RVKMLiV84jS8xw
Po zarejestrowaniu otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do webinaru. W załączeniu program Sympozjum.

Date of publication
6 April 2023
Date of event
2023-04-21
Start
10:00
End
15:00
Place
On-line