Events
WEBINAR: Polskie Towarzystwo Biochemiczne

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego webinaru zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne, który odbędzie się 28 kwietnia 2022, o godz. 13:00, na platformie ZOOM_WEBINAR.

Wykład pt. "Bakteryjne mechanizmy nabywania oporności na bakteriofagi", zostanie wygłoszony przez dr Bartłomieja Grygorcewicza z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Osoby zainteresowane wykładem prosimy o rejestrację (ilość miejsc ograniczona): https://zoom.us/webinar/register/WN_Nrpk1BioQG2g9p_izXs6yg

 

Bartłomiej Grygorcewicz studia inżynierskie i magisterskie ukończył na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku biotechnologia. Od roku 2019 związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie, na którym w roku 2022 obronił pracę doktorską. Odbył staż naukowy na Warwick University w centrum biologii syntetycznej. Kierował grantem Preludium finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki. Aktualnie kieruje projektem w ramach programu LIDER XII Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. W pracy naukowej zajmuje się biologią bakteriofagów litycznych oraz ich potencjałem aplikacyjnym w ramach koncepcji One Health.

Date of publication
13 April 2022
Date of event
2022-04-28
Start
13:00
End
14:00
Place
On-line