1. Konferencja Nenckiego dla Nauk Przyrodniczych

W tym roku Instytut Nenckiego inauguruje nowy cykl flagowych konferencji - Konferencję Nenckiego dla Nauk Przyrodniczych (Nencki Conference for Life Sciences).

To wydarzenie będzie doskonałą okazją spotkania z czołowymi, ekspertami i zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie nauk biologicznych.

W tym roku skupimy się na metabolizmie lipidów, którego dysfunkcje są przyczyną wielu chorób cywilizacyjnych. Będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji na najwyższym światowym poziomie o najnowszych trendach naukowych pomiędzy badaczami na różnych etapach kariery.

Konferencja odbędzie się w dniach 23 - 24 maja 2024 w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN. (Ludwika Pasteura 3, 02-093 Warszawa)
Opłata konferencyjna zależna jest od typu rejestracji:  Young Scientist – PhD students (50€), Academic (100€), Non-academic (100€).  Rejestracja została przedłużona do 10 maja 2024 r. Nadal można zarejestrować swoje bierne uczestnictwo lub poster.

Nie możesz ominąć tej wyjątkowej okazji! Zarejestruj się już teraz https://conference.nencki.edu.pl/registration/

29 kwietnia 2024
Data wydarzenia