Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Shamby Mondala

W imieniu Rady Naukowej Instytutu uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr. Shamby Mondala pt. “Analysis of gene-regulatory elements and transcriptome in glioma-induced and lipopolysaccharide-induced polarization of microglia”.

Promotorem jest dr hab. Michał Dąbrowski, prof. Instytutu Nenckiego PAN.

Recenzentami pracy są: prof. dr hab. Anna Gambin z Uniwersytetu Warszawskiego oraz  prof. dr hab. Joanna Mika z Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie.

Obrona odbędzie się 29 września 2022 r. o godzinie 13:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/d1b627ac73/

Ze względu na toczące się prace, mające na celu ochronę prawną rozwiązania opartego o wyniki prac badawczych doktoranta, abstrakt i recenzje zostały zmodyfikowane tak aby nie ujawniać istoty wynalazku.

14 września 2022
Data wydarzenia