Obrona pracy doktorskiej mgr Marii Kuleszy

W imieniu Rady Naukowej Instytutu Nenckiego uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr Marii Kuleszy pt. “Neural and behavioral mechanisms of autobiographical memory and emotion regulation in borderline personality disorder and major depressive disorder”, której promotorem jest dr hab. Marek Wypych.

Recenzentami pracy są: dr hab. Łukasz Gawęda, prof. Instytutu z Instytutu Psychologii PAN w Warszawie, dr hab. Monika Talarowska, prof. Uniwersytetu z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, dr hab. Mirosław Wyczesany, prof. Uniwersytetu z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obrona odbędzie się 29 czerwca 2023 r. o godzinie 13:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji.

26 maja 2023
Data wydarzenia
2023-06-29
Rozpoczęcie
sala im. Jerzego Konorskiego na II p.