Aktualności

XVI Sympozjum Naukowe dla Nauczycieli Biologii w Instytucie Nenckiego

Dnia 9 grudnia 2017 odbyło się XVI Sympozjum Naukowe dla Nauczycieli Biologii, organizowane przez Instytut Nenckiego i BioCentrum Edukacji Naukowej. W tegorocznym spotkaniu wzięło udział ponad 20 osób z całej Polski. Wysłuchali oni 5 bardzo interesujących wykładów (2 przygotowane przez pracowników Instytutu Nenckiego), po którym wywiązała się ożywiona dyskusja.

Medale 100-Lecia Instytutu Nenckiego

1 grudnia 2017, w trakcie części otwartej posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Nenckiego, odbyła się uroczystość, podczas której Dyrektor Instytutu, prof. Adam Szewczyk, w podziękowaniu za ...