Obrona pracy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Gadeckiej

W imieniu Rady Naukowej Instytutu Nenckiego uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr inż. Agnieszki Gadeckiej pt. „Zmiany struktury chromatyny komórek mięśni gładkich naczyń krwionośnych w zależności od typu starzenia z uwzględnieniem modyfikacji histonu H3”, której promotorem jest dr hab. Anna Bielak-Żmijewska, prof. Instytutu Nenckiego PAN.

Recenzentami pracy są: prof. dr hab. Monika Bugno-Poniewierska z Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie, prof. dr hab. Zbigniew Kmieć z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. Monika Puzianowska-Kuźnicka z Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN w Warszawie.

Obrona odbędzie się 9 lutego 2024 r. o godzinie 13:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/0a3915f8d6/

3 stycznia 2024
Data wydarzenia