Obrona pracy doktorskiej mgr inż. Aleksandry Cabaj

W imieniu Rady Naukowej Instytutu Nenckiego uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr inż. Aleksandry Cabaj pt.:"Modeling the impact of Hypoxia Inducible Factors binding on gene expression in human endothelial cells during hypoxia", której promotorem jest dr hab. Michał Dąbrowski, prof. Instytutu Nenckiego PAN, zaś promotorem pomocniczym dr Agata Charzyńska.

Recenzentami pracy są: dr hab. Michał Korostyński z Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja PAN w Krakowie, prof. dr hab. Agnieszka Łoboda z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, prof. dr hab. Jarosław Śmieja z Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Obrona odbędzie się 12 czerwca 2024 r. o godzinie 11:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/a8a71681a1/

23 kwietnia 2024
Data wydarzenia