Obrona pracy doktorskiej mgr inż. Anny Głowackiej

W imieniu Rady Naukowej Instytutu Nenckiego uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr inż. Anny Głowackiej pt. „Stymulacja neuronalnej nadprodukcji BDNF w uszkodzonym rdzeniu kręgowym szczura; ocena zmian molekularnych i morfologicznych w okresie najlepszej poprawy funkcjonalnej", której promotorem jest prof. dr hab. Małgorzata Skup, zaś promotorem pomocniczym dr Olga-Gajewska-Woźniak.

Recenzentami pracy są: dr hab. Hanna Drzymała-Celichowska, prof. uczelni z Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, prof. dr hab. Joanna Lewin-Kowalik ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, prof. dr hab. Jerzy Żołądź z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obrona odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. o godzinie 12:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/5da9894769/

11 marca 2024
Data wydarzenia