Medal 100-lecia Instytutu Nenckiego dla Rektora prof. Ryszarda Góreckiego

W dniu 21 grudnia 2017 roku odbyła się uroczystość, podczas której Dyrektor Instytutu Nenckiego, prof. Adam Szewczyk, w podziękowaniu za szczególne zasługi na rzecz rozwoju Instytutu Nenckiego wręczył medal prof. Ryszardowi Góreckiemu. Prof. Ryszard Górecki, Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, wspiera od wielu lat współpracę naukowo-edukacyjną Instytutu Nenckiego PAN z największą uczelnią wyższą regionu, w którym funkcjonuje Stacja Hydrobiologiczna Instytutu Nenckiego PAN. W uroczystości wzięli udział także prof. Hanna Fabczak oraz prof. Maciej Nałęcz z Instytutu Nenckiego oraz Prorektor Ds. Nauki prof. Jerzy Jaroszewski i Dziekan Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM prof. Tadeusz Kamiński.

3 stycznia 2018