Obrona pracy doktorskiej mgr Anny Marii Kaźmierowskiej

W imieniu Rady Naukowej Instytutu Nenckiego uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr Anny Kaźmierowskiej p.t: “The same subnuclei of the amygdala are activated when fear contagion occurs between humans, and between humans and rats”, której promotorami są: dr hab. Ewelina Knapska, prof. Instytutu Nenckiego PAN oraz dr hab. Jarosław M. Michałowski, prof. SWPS.

Recenzentami pracy są: prof. dr hab. Przemysław Bąbel z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Dr. Jan Haaker z Department of Systems Neuroscience University Medical Center Hammburg - Eppendorf oraz prof. Claus Lamm z Department of Cognition, Emotion and Metods in Psychology University of Viena.

Obrona odbędzie się 13 czerwca 2023 r. o godzinie 12:30 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

Bardzo prosimy o uczestnictwo w spotkaniu, ponieważ przewidziany jest Państwa udział w składzie zespołu oceniającego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/e5f04064b8/

11 maja 2023
Data wydarzenia