Obrona pracy doktorskiej mgr Magdaleny Baszuk

W imieniu Rady Naukowej Instytutu Nenckiego uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr Magdaleny Baszuk pt. „Rola treningu poznawczego w usprawnianiu umysłu seniora - badania neuropsychologiczne i elektrofizjologiczne”, której promotorami są: prof. dr hab. Elżbieta Szeląg i dr hab. Hanna Bednarek, prof. Uniwersytetu SWPS.

Recenzentami pracy są: prof. dr hab. Krzysztof Kochanek ze Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, prof. dr hab. Emilia Łojek z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, dr hab. Ewa Małgorzata Szepietowska, prof. UMCS z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Obrona odbędzie się 15 lutego 2024 r. o godzinie 11:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/92a95559d5/

17 stycznia 2024
Data wydarzenia