en
    • Strona główna
    • Zamówienia publiczne
    • Pracownicy
    • Oferty
    • Informacje prasowe
    • Intranet
    • Unia Europejska
    • HR Excellence
    • BiP
  • Instytut
    • O instytucie
      • Informacje ogólne
      • Dyrekcja
      • Struktura Instytutu
      • Informacje dla gości
    • Rada naukowa
      • Misja i struktura
      • Członkowie rady
      • Nadania stopni i tytułów naukowych
      • Sekretariat
    • Patronat Instytutu Nenckiego
      • Nencki Art Collection
      • Nagroda Nenckiego
      • Fundacja Nenckiego
      • Współpraca z Organizacjami Doktoranckimi
      • Instytut Nenckiego w mediach
    • Oferty pracy
      • Oferty
      • Pracownicy naukowi
      • Technicy
      • Pracownicy administracyjni
      • Wyniki rekrutacji
  • Badania naukowe
    • Badania naukowe
      • Profil naukowy
      • Pracownie naukowe
      • Pracownicy naukowi
    • Osiągnięcia naukowe
      • Wybrane publikacje
      • Granty
      • Patenty
      • Awards & Distinctions
    • Współpraca
      • Współpraca międzynarodowa
      • Umowy dwustronne
      • Współpraca z biznesem
  • Pracownie usługowe
    • Działalność usługowa
      • Centrum Badań Translacyjnych
      • Centrum Neurobiologii
      • Współpraca z Instytutem Nenckiego
      • Pracownie usługowe
      • Nasi partnerzy
    • Nasza oferta
      • Dostęp do pracowni usługowych
      • Skorzystaj z naszej infrastruktury badawczej
      • Cennik
    • Kontakt
      • Kierownicy laboratoriów
      • Formularz kontaktowy
      • Modele współpracy
  • Edukacja
    • Informacje ogólne
      • Kształcenie doktorantów
      • Doktoranci z zagranicy
      • Erasmus+
    • Szkoła doktorska
      • Bio4Med
      • Warsaw 4 PhD
      • Samorząd Doktorantów
    • Wykłady
      • Seminaria
      • Warsztaty
      • Nencki EduTUBE
    • Popularyzacja nauki
      • Co robimy?
      • Nadchodzące wydarzenia
      • Komitet ds. popularyzacji
      • Archiwum
  • Dla biznesu
    • Współpraca
      • Modele współpracy
      • Współpracuj z nami
      • Nasi partnerzy
    • Nasze kompetencje
      • Obszary specjalizacji
      • Wybrane publikacje
      • Patenty
    • Oferta
      • Znajdź eksperta
      • Dostęp do pracowni usługowych
      • Skorzystaj z naszej infrastruktury badawczej
      • Szkolenia i warsztaty
    • Kontakt
      • Pytania i odpowiedzi
      • Biuro Transferu Technologii
      • Formularz kontaktowy
  • Spark Poland
  • Strona główna
  • Zamówienia publiczne
  • Pracownicy
  • Oferty
  • Informacje prasowe
  • Intranet
  • Unia Europejska
  • HR Excellence
  • BiP
en
    • Instytut
      • O instytucie
        • Informacje ogólne
        • Dyrekcja
        • Struktura Instytutu
        • Informacje dla gości
      • Rada naukowa
        • Misja i struktura
        • Członkowie rady
        • Nadania stopni i tytułów naukowych
        • Sekretariat
      • Patronat Instytutu Nenckiego
        • Nencki Art Collection
        • Nagroda Nenckiego
        • Fundacja Nenckiego
        • Współpraca z Organizacjami Doktoranckimi
        • Instytut Nenckiego w mediach
      • Oferty pracy
        • Oferty
        • Pracownicy naukowi
        • Technicy
        • Pracownicy administracyjni
        • Wyniki rekrutacji
    • Badania naukowe
      • Badania naukowe
        • Profil naukowy
        • Pracownie naukowe
        • Pracownicy naukowi
      • Osiągnięcia naukowe
        • Wybrane publikacje
        • Granty
        • Patenty
        • Awards & Distinctions
      • Współpraca
        • Współpraca międzynarodowa
        • Umowy dwustronne
        • Współpraca z biznesem
    • Pracownie usługowe
      • Działalność usługowa
        • Centrum Badań Translacyjnych
        • Centrum Neurobiologii
        • Współpraca z Instytutem Nenckiego
        • Pracownie usługowe
        • Nasi partnerzy
      • Nasza oferta
        • Dostęp do pracowni usługowych
        • Skorzystaj z naszej infrastruktury badawczej
        • Cennik
      • Kontakt
        • Kierownicy laboratoriów
        • Formularz kontaktowy
        • Modele współpracy
    • Edukacja
      • Informacje ogólne
        • Kształcenie doktorantów
        • Doktoranci z zagranicy
        • Erasmus+
      • Szkoła doktorska
        • Bio4Med
        • Warsaw 4 PhD
        • Samorząd Doktorantów
      • Wykłady
        • Seminaria
        • Warsztaty
        • Nencki EduTUBE
      • Popularyzacja nauki
        • Co robimy?
        • Nadchodzące wydarzenia
        • Komitet ds. popularyzacji
        • Archiwum
    • Dla biznesu
      • Współpraca
        • Modele współpracy
        • Współpracuj z nami
        • Nasi partnerzy
      • Nasze kompetencje
        • Obszary specjalizacji
        • Wybrane publikacje
        • Patenty
      • Oferta
        • Znajdź eksperta
        • Dostęp do pracowni usługowych
        • Skorzystaj z naszej infrastruktury badawczej
        • Szkolenia i warsztaty
      • Kontakt
        • Pytania i odpowiedzi
        • Biuro Transferu Technologii
        • Formularz kontaktowy
    • Spark Poland
Strona główna | Przetarg nieograniczony: Prace remontowo-budowlane w budynkach Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie z podziałem na 3 części, znak spr. AZP-2403-02/2016 (postępowanie zakończone)
Przetarg nieograniczony: Prace remontowo-budowlane w budynkach Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie z podziałem na 3 części, znak spr. AZP-2403-02/2016 (postępowanie zakończone)

Załączniki do pobrania

  • pdf Zawiadomienie o wyborze, w każdej z części postępowania [1 MB] - zamieszczono: 27.04.2016
  • pdf Wyjaśnienia treści SIWZ [1,4 MB] - zamieszczono: 18.04.2016 r.
  • pdf Ogłoszenie o zamówieniu [190 KB]
  • pdf siwz [984,4 KB]]
  • pdf załącznik nr 1 do SIWZ - Dokumentacja techniczna [30,17 MB]
  • pdf załącznik nr 1a do SIWZ - Dokumentacja techniczna [5,1 MB]
  • pdf załącznik nr 2 do SIWZ - Dokumentacja techniczna [8,1 MB]
  • pdf załącznik nr 3 do SIWZ - Dokumentacja techniczna [1,1 MB]
  • rtf załącznik nr 6 do SIWZ -wersja edytowalna [207,9 KB]
  • rtf załącznik nr 7 do SIWZ -wersja edytowalna [60,6 KB]
  • rtf załącznik nr 8 do SIWZ -wersja edytowalna [72,3 KB]
  • rtf załącznik nr 9 do SIWZ -wersja edytowalna [69,8 KB]
  • rtf załącznik nr 10 do SIWZ -wersja edytowalna [64,5 KB]
  • rtf załącznik nr 11 do SIWZ -wersja edytowalna [80,3 KB]
 
Data
05 kwietnia 2016
Załączniki
import-zawiadomienie-o-wyborze_azp-3-02-16_cz1-poKIO.pdf
Wiadomości
Wszystkie wiadomości
Aktualności
EMBL w Polsce: Instytut Nenckiego gości naukowców z całej Europy
Granty
Dr Paweł Trzaskoma z grantem Polskie Powroty NAWA
Granty
Dr Kai Ling Liang laureatem TOP200 NAWA
Aktualności
Dr Paweł Trzaskoma sprawdzi, dlaczego geny wymykają się spod kontroli
Instytut Biologii Doświadczalnej
im. M. Nenckiego PAN

 

ul. Ludwika Pasteura 3, 02-093 Warszawa
tel.: (+48 22) 589 22 00
fax: (+48 22) 822 53 42
e-mail: dyrekcja@nencki.edu.pl
Znajdź nas na Google Maps


Przydatne linki
Zamówienia publiczne
Europejska Karta Naukowca
Polityka prywatności
Biuletyn Informacji Publicznej
Poczta
Tygodnik Nenckiego
Deklaracja dostępności

Copyright © 2026 Nencki Institute of Experimental Biology PAS
Created by
Otwórz pasek narzędzi Dostępność

Dostępność

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • Skala szarościSkala szarości
  • Wysoki kontrastWysoki kontrast
  • Resetuj Resetuj